אין מוצרים בעגלת הקניות שלך.

טבעות אירוסין, נוחות או יופי

אתה עומד מול חברתך. שולף את טבעת האירוסין. הטבעת מדהימה! היהלום שבחרת גדול וסביבו יהלומים קטנים. חברתך מתרגשת! בוכה! אתה עונד לה את הטבעת. עכשיו היא ארוסתך! אתם נוסעים יחד בהתרגשות לספר להורים.... בדרך, היא מורידה את הטבעת. "מה קרה?" אתה שואל. "היא כבדה לי נורא" היא עונה.

המעמד של הצעת הנישואין הוא מרגש לכל הדעות. הגבר מציע לאישה, או האישה מציעה לגבר, לבלות יחד את שארית חייהם ולהקים משפחה. לטבעת האירוסין חלק ניכר בהצעה, אך האם שווה לקנות טבעת אירוסין יפיפיה שארוסתך לא תוכל לענוד בגלל חוסר נוחות? הרי היא נקנתה כדי שארוסתך תענוד אותה בכיף ובגאווה. אז איך יודעים?

אתה וודאי נמצא מזה זמן עם הבחורה לה אתה עומד להציע נישואין. על כן- וודאי מכיר אותה. האם היא נוהגת ללכת עם תכשיטים? האם היא בונה ציפורניים ומתפקדת איתן היטב? או שמה היא בחורה שהולכת עם תכשיטים עדינים, או אולי לא עונדת תכשיטים כלל?

מחפש טבעת אירוסין עם משמעות? לחץ כאן

לשאלות אלו תפקיד חשוב בבחירת טבעת אירוסין נוחה. במידה ומדובר בבחורה הנוהגת ללכת עם תכשיטים גדולים באופן יומיומי, ניתן לבחור טבעת אירוסין גדולה יותר, אולי עם אבן או יהלומים גדולים, או אולי אף טבעת המשובצת מספר אבנים. עם זאת, אם בת זוגך בחורה שלא נוהגת לענוד תכשיטים, אולי כדאי לרכוש לה טבעת אירוסין מעודנת. קטנה, המשובצת עם יהלום או אבן אחת, גדולים וקטנים. עוד שכדאי לחשוב עליו בבחירת טבעת האירוסין, היא התאמתה לטבעת הנישואין. האם ארוסתך תרצה ללכת עם טבעות האירוסין והנישואין על אותה האצבע כפי שנהוג לאחרונה? במקרה זה, מומלצת טבעת אירוסין מעט דקה, על מנת לאפשר לשלבה עם טבעת הנישואין. במקרה שכזה, יש אפשרות לאבן גדולה, שלא צפויה למנוע שילוב טבעת האירוסין עם הנישואין.

עוד מומלץ לזכור שטבעת האירוסין, כמו הנישואין, מיועדת ללוות את ארוסתך לאורך כל חייכם, על כן, עדיף לבחור טבעת שאיננה לפי הטרנד האחרון, אלא טבעת שאכן תוכל ללוות אותה, שתוכל לענוד אותה בכל עת. 

לקטלוג טבעות אירוסין לחץ כאן


חזרה
שתפו בגוגל פלוס שתפו בפינטרסט
מאמרים נוספים
 
מוצרים מומלצים באתר
 
JOOL.ME located at ז'בוטינסקי 1, רמת גן, ישראל . Reviewed by 80 מצביעים rated: 4.8 / 5