אין מוצרים בעגלת הקניות שלך.

התרחישים מהם אתה חושש ? ללא כל סיבה מוצדקת

לרוב מדובר על תרחישים שהינם תוצר של לחץ מיותר בלבד, והגיע הזמן לשלול את כולם – בעיקר כדי להראות לך שאין כל סיבה לחשוש.

 

הטבעת תהיה עליה גדולה

אם יש משהו שגברים רבים חוששים ממנו, הוא העובדה כי הטבעת תהיה על אהובתם גדולה ולא תתאים לה. לשמחתכם, יש מה לעשות עם הנתון הזה. ראשית, הרי שתוכלו לקחת איתכם לחנות התכשיטים טבעת שיש לה, וכך יהיה ניתן להתאים פחות או יותר את הגודל המתאים לה. כמו כן, במידה והטבעת שתרכשו לבסוף אכן תהיה גדולה, הרי שניתן לגשת איתה אל חנות התכשיטים ולבקש לבצע תיקון של הקטנה או הגדלה במקרה הצורך. אין כל חשיבות אם בחרתם מתוך מגוון של טבעות אירוסין מיוחדות, או מכל סקטור אחר של טבעות – כל טבעת ניתן לתקן במידת הצורך.

 

היא לא תאהב את הטבעת

רבים אלו המביעים חשש כי הטבעת שבחיפושה הם השקיעו זמן ומאמץ רב, לבסוף לא תספק את הסחורה ואהובתם לא תאהב את הטבעת. האמת היא שמדובר כנראה על התחריש שממנו אתם צריכים לחשוש הכי פחות. מדוע? בהצעת האירוסין, אתם, וגם בת הזוג שלכם, נמצאים בהתרגשות שיא המגלמת בתוכה את האהבה הגדולה שלכם. אמנם הטבעת חיונית והינה אלמנט מרכזי בהצעת האירוסין, אך בתוך כל ההתרגשות והאופוריה שלכם, היא הופכת להיות עוד חלק מכל החלקים המרכיבים את ההצעה. טבעות אירוסין מיוחדות יבטיחו לך כי היא תאהב את הטבעת ותתגאה בה בלי סוף.

 

היא לא תתרגש מהצעת האירוסין

אתה משקיע זמן רב והמון מחשבה בהצעת האירוסין שתערוך לאהובתך. אתה כל כך רוצה להשקיע ולרגש אותה, שלא משנה מה תעשה, תמיד תרגיש שהיית יכול לעשות יותר, לרגש יותר ולהשקיע יותר. בסופו של דבר, ההצעה היא לא מה שירגש אותה, אלא הכוונה הטהורה והאמיתית שלך. ההצעה כהצעה הינה תפאורה, ומה שניצב במרכז הוא ארבע עיניים נרגשות, לבבות פועמים, ידיים רועדות מהתרגשות ואהבה אחת – האהבה שלכם.

 

"אולי הייתי צריך לחפש עוד קצת"

כיום ישנו מגוון עצום של טבעות אירוסין, כך שלסרוק את כל הטבעות הינה מלאכה בלתי אפשרית. אינכם צריכים לדגום כל טבעת אפשרית, אלא לבחור מתוך מגוון של טבעות אירוסין מיוחדות ומתוך המגוון הזה לבחור טבעת אחת ויחידה. אין סוף לחיפושים, לבדיקות ולהשוואות בין הטבעות, כך שהחוכמה היא לא לחפש את הבלתי האפשרי, אלא למצוא מתוך המגוון הקיים של חנות התכשיטים שאיתה בחרתם לעבוד. בקרוב מאד תציע נישואין, ותראה עד כמה כל החששות שלך היו לשווא. מזל טוב!


חזרה
שתפו בגוגל פלוס שתפו בפינטרסט
מאמרים נוספים
 
מוצרים מומלצים באתר
 
JOOL.ME located at שוהם 7, רמת גן, ישראל . Reviewed by 80 מצביעים rated: 4.8 / 5