בואו לבקר אותנו באולם התצוגה החדש שלנו - גלו איך זה עובד >>

אין מוצרים בעגלת הקניות שלך.

השילוב בין בחירת התקציב לבחירת טבעת האירוסין

לרבים זה נשמע ברור מאליו – גבר (או לחילופין אישה אשר מחליטה לקחת את המושכות לידיה)  שמחליט שהוא מעוניין להפוך את היחסים עם בת זוגתו לרציניים יותר ובעצם לבנות עמה משפחה, הולך לחנות התכשיטים הקרובה לביתו ופשוט רוכש עבורה טבעת אירוסין משגעת אך למען האמת – הדבר לא צריך להתנהל באופן הנ"ל כי זו דרך לא נכונה מבחינה כלכלית ומהי הכוונה? עקבו אחרינו לפסקה הבאה.

 

 

איך להתנהל נכון מבחינה כלכלית ברכישת טבעת אירוסין?

אז כיצד משלבים בין שני האלמנטים הללו – טבעת אירוסין יפה אך עם זאת תקציב שפוי שהרי רוב האנשים לא מסוגלים להרשות לעצמם לרכוש טבעות אירוסין בשווי של עשרות אלפי שקלים (וכן, קיימות טבעות גם כאלו במידה ואתה מופתע כעת) התשובה לכך פשוטה: הכנה מראש.


בחור המחליט להציע נישואין צריך להחליט מהו גובה התקציב שהוא רוצה ומסוגל להוציא, חשוב בהחלטה מהסוג הנ"ל לא לפעול על פי הלב (משמע, אם אני מוציא יותר אז אני אוהב את בת הזוג שלי יותר) אלא לפעול על פי יכולת כלכלית ולקחת בחשבון שניתן למצוא כיום מגוון של טבעות מדהימות במחירים שיתאימו למגוון של תקציבים ויתרה מכך – כיום ניתן "לשחק עם האפשרויות של הטבעת" שזו תתאים לתקציב.

אז כיצד באמת בוחרים את התקציב?

רק על פי יכולות כלכליות או שמא צריך להתאים את התקציב גם על פי עדפותיה של בת הזוג? מומלץ לנסות לשלב בין השניים וכיצד? צריך לעשות "עבודת מחקר" בכל הנוגע לעדפותיה של בת הזוג בנושאים הבאים: סוג עיצוב של הטבעת (האם היא מעדיפה עיצוב קלאסי, עכשווי, וינטאג'), סוג של הזהב – זהב צהוב או זהב לבן?, האם היא חובבת יהלומים או אבני חן? פרטים אלו יכולים להשפיע רבות על מחיר הטבעת. כאשר יודעים אותם אפשר הרבה יותר לדעת לקראת מה הולכים ומהו התקציב הריאלי שיש לבחור.

במידה ובת הזוג חובבת תכשיטים מושבעת ומעדיפה טבעות שעולות מעט יותר יקר ממה שאתה תיכננת להוציא, עומדות בפנייך מספר אפשרויות: כמובן שהינך יכול לחסוך עוד קצת כסף ולחכות עם הצעת הנישואין עוד מספר שבועות, הינך יכול לחפש אחר מבצעים משתלמים שהרי קיימת תחרות רבה בשוק התכשיטים בכלל ובפרט בשוק טבעות האירוסין ומחירים משתלמים הם לא דבר "בלתי אפשרי" למצוא.


חזרה
שתפו בגוגל פלוס שתפו בפינטרסט
מאמרים נוספים
 
מוצרים מומלצים באתר
 
JOOL.ME located at שוהם 7, רמת גן, ישראל . Reviewed by 80 מצביעים rated: 4.8 / 5