אין מוצרים בעגלת הקניות שלך.

הקץ לשאלות: איזו טבעת היית רוצה לקבל

אם ישנו נושא המסתמן כטאבו בין בני זוג הוא ענייני החתונה ובעיקר טבעות האירוסין. אז מאחר ומדובר על טאבו, לעתים הוא נשבר והמון זוגות מוצאים עצמם מדברים בפתיחות מלאה על העתיד המשותף, הכולל בין היתר את אירוע החתונה ואפילו את הצעת הנישואין. בעוד הנשים מודעות היטב לטבעת שהן היו שמחות לקבל, הגברים מוצאים עצמם מוצפים בהמון סימני שאלה ולפני דרך מעורפלת מאד. למה שלא להפוך את תהליך רכישת הטבעת לפשוט הרבה יותר עם שאלה אחת פשוטה: איזו טבעת היית שמחה לקבל?

 

אפקט ההפתעה יכול להישמר בכל מקרה

אולי לפני הכל חשוב לצפור את צפירת ההרגעה: גם במידה ובסופו של דבר תחליטו לשאול את בנות הזוג שלכם איזו טבעת הן היו שמחות לקבל, אפקט ההפתעה שכל כך חשוב וחיוני בהצעת הנישואין נשמר. מעטות הנשים שיציגו לכם תמונה של דגם, אלא שהן יספרו בקווים כלליים איזו טבעת הן היו שמחות לקבל: טבעת אירוסין מיוחדות, טבעות קלאסיות, טבעות מזהב לבן או טבעות מזהב צהוב. הקווים הכלליים שינתנו לכם יאפשרו לכם לבחור דגם התואם את אותם המאפיינים וכך להפתיע בכל מקרה.

 

כפי שאתם מדברים על ילדים, אתם גם יכולים לדבר על טבעת

מה הופך את הדיבור על הטבעת לנושא שאסור לדבר עליו? לא בטוח שמישהו יודע לענות על זה. כל עוד אתם מסכימים כי אתם צועדים יחד אל עבר עתיד משותף, אין כל סיבה שלא לדבר על העתיד שלכם הכולל גם את הצעת הנישואין ואירוע החתונה. מובן כי מאחר ומדובר על הצעת-הפתעה לא צריך לרדת לפרטים, אך בהחלט ניתן לדבר בקווים כלליים על אותם רגעים מרגשים שעתידים להגיע. אתם מדברים על ילדים ועל בית החלומות שלכם עם גינה גדולה וכלב? דברו גם על הטבעת!

 

מה באמת יוצא לכם מזה?

דיבור בפתיחות על טבעות האירוסין – מה באמת יוצא לכם מזה? דבר פשוט: חיסכון אדיר בזמן וחיפוש ממוקד של טבעות. המון גברים מעידים כי תקופת חיפוש הטבעת שלהם הייתה תקופה מלחיצה, מתישה וסבוכה. במקום לצאת למסעות חשאים במגירת התכשיטים, לעשות טלפונים לחברות הקרובות או חלילה להמר על הטבעת, תוכלו פשוט לדבר בפתיחות על הטבעת ולברר מהי טבעת החלומות של בת הזוג שלכם. זיכרו: עליכם לבצע התאמה בין מה שהיא אוהבת ובין הדגמים המוצעים לכם, כאשר הדגם הנבחר הוא בחירה אך ורק שלכם!

 


חזרה
שתפו בגוגל פלוס שתפו בפינטרסט
מאמרים נוספים
 
מוצרים מומלצים באתר
 
JOOL.ME located at ז'בוטינסקי 1, רמת גן, ישראל . Reviewed by 80 מצביעים rated: 4.8 / 5