בואו לבקר אותנו באולם התצוגה החדש שלנו - גלו איך זה עובד >>

אין מוצרים בעגלת הקניות שלך.

הצעת נישואין בגיל הזהב

גיל הזהב כשמו כן הוא, ניתן לעשות כל מה שצעירים עושים אך עם שנות ניסיון רבות. יש לא מעט זוגות (צעירים בנפשם) שמתחילים את פרק ב' בחייהם עם בן זוג ושותף לחיים חדש בגילאים של 60+, 70+, 80+.

תתפלאו אבל גם בגיל הזה קיימת אהבת אמת, ובגלל הניסיון שצברו במהלך חייהם, בני הזוג יודעים בדיוק מה הם מחפשים בפרטנר לחיים, על מה הם מוכנים להתפשר, ועל מה לא. לכן ברוב המקרים סיפורי האהבה המתחילים בגיל הזה הם לנצח.


גם זוגות בגיל הזהב מפתיעים את בני הזוג שלהם בהצעת נישואין מרגשת ורכשים טבעת אירוסין יוקרתית עבור בת הזוג.  ברוב המקרים של הצעת נישואין בגיל מבוגר יחסית, הטבעת אירוסין היא הרבה יותר עשירה במראה ובעיצוב מטבעות אירוסין שזוגות צעירים רוכשים (לרוב בגלל מגבלות כלכליות).


טבעות האירוסין הנפוצות להצעת נישואין בגיל זה הם טבעות בסגנון וינטאג', טבעות בעלות מראה עתיק אך עיצוב מודרני עם שילוב של אבני חן יקרות ולאו דווקא היהלום המקובל.

בגלל שמדובר באנשים מבוגרים יש מיקרים שקיימות מגבלות פיזיות שאינן מעניקות לבן הזוג את האפשרות לכרוע על ברכו בצורה המקובלת.

איך להציע נישואין בגיל הזהב?


טיול רומנטי על קלנועית


קלנועית היא רכב ממונע קטן, מזכיר רכב גולף במראה, היום ניתן למצוא קלנועיות זוגיות עם שני מושבים. היתרונות הגדולים של קלנועיות הם: בטיחות, קלות בתפעול, וחיסכון כלכלי. קלנועית אינה דורשת רישיון או לימודי נהיגה, היא מעוצבת בצורה בטיחותית יותר מכל כלי רכב ממנוע ואין צורך במילוי דלק. לקלנועית יש מצבר לרכב (70 אמפר לערך), הממלא את תפקידו נאמנה.


את ההצעה ניתן לעשות בכל מקום בזכות הקלנועית מכיוון שניתן להתנייד בה ממקום למקום ואף להיכנס עימה לתוך מבנים. כך שניתן לעשות את ההצעה, בקניון, במסעדה על חוף הים, בבית מלון וכדומה בלי שום מגבלה.


יש אין סוף אפשרויות של הצעות נישואין שאפשר לעשות בכל גיל גם אם מדובר על קשישים (בזכות הקלנועיות).


אז שהיה במזל טוב.

 


חזרה
שתפו בגוגל פלוס שתפו בפינטרסט
מאמרים נוספים
 
מוצרים מומלצים באתר
 
JOOL.ME located at שוהם 7, רמת גן, ישראל . Reviewed by 80 מצביעים rated: 4.8 / 5