אין מוצרים בעגלת הקניות שלך.

הצעת נישואין אינטימית או גדולה ? בעד ונגד

הצעת הנישואין הקטנה והאינטימית

בעד: האהבה של שניכם מספיקה:

הטיעון הבולט ביותר כאשר מדובר על הצעת נישואין קטנה, הוא שהאהבה של שניכם מספיקה. מדובר על הצעה מאד אישית, שקושרת את שניכם יחד בטקס אהבה מרגש. יש האומרים כי הצעת הנישואין צריכה להתקיים רק בפורמט כזה, ושהוא זה שהופך את ההצעה לכל כך מרגשת ומלאת אהבה.

 

נגד: באירוע שכזה, לכלול לפחות את בני המשפחה:

אלו המתנגדים להצעת נישואין קטנה שכזו, טוענים כי מדובר באירוע שצריך לכלול בו לפחות את בני המשפחה הקרובים. הטיעון העיקרי העומד מאחורי זה הוא שבני הזוג עתידים להפוך למשפחה בקרוב, ולכן הצעה בהפתעה בקרב בני המשפחה מכבדת את המאורע יותר. למרות זאת, ישנם גברים המעדיפים להציע את הצעת הנישואין בפורמט אינטימי וצנוע יותר, שיאפשר לחגוג את האהבה בארבע עיניים.

 

הצעת הנישואין הגדולה

בעד: אהבה גדולה חוגגים באירוע גדול:

ישנם גברים, שבעת שהם חולמים על הצעת נישואין, הם חולמים על הצעה גדולה עם חברים ועם משפחה, ועם ברת מזל אחת שכולם התכנסו לכבודה. הצעות נישואין שכאלו מתגלות כהצעות מאד מרגשות, שכן גם הנוכחים בהצעה לא יודעים שלשם כך הם התכנסו. אלו מכם שרוצים לחגוג בפורמט שכזה, יכולים לעשות זאת במסגרת ארוחה גדולה או בילוי משותף, או אפילו באירוע כדוגמת חתונה, יום הולדת או בר מצווה, בהם נוכחים מיטב החברים והמשפחה שלכם.

 

נגד: יש לפניכם הפקת חתונה, אין צורך בהפקה נוספת:

לא מעטים אלו הטוענים כי הצעת נישואין שכזו היא הפקה גדולה, שלעתים הופכת סבוכה מבחינה לוגיסטית – החל מבחירת המקום ועד לרשימת מוזמנים להצעה. לפניכם יש עוד הפקת חתונה גדולה, כך שאינם צריכים את נטל הפקת הצעת הנישואין שיגזול מכם זמן רב, כסף רב לאירוח האורחים והערכות רבה.

 

מה משותף לשתי ההצעות?

לא משנה באיזה פורמט של הצעת נישואין תבחרו, הרי שעל מנת לקיים את ההצעה תצטרכו להצטייד בטבעת אירוסין. כיום ישנן טבעות אירוסין רבות שיכולות לשמש אתכם בהצעה – החל מטבעות עם יהלום, דרך טבעות אירוסין זולות ועד טבעות אירוסין מעוצבות. האלמנט המרכזי בהצעת הנישואין היא הטבעת, כך שבסופו של דבר מה שחשוב הוא שאתם תהיו נוכחים, בחירת לבכם והטבעת. תהיו בטוחים כי כל פורמט שלא תבחרו, יהיה מרגש ויהפוך את בחירת לבכם לבחורה המאושרת ביותר בעולם.


חזרה
שתפו בגוגל פלוס שתפו בפינטרסט
מאמרים נוספים
 
מוצרים מומלצים באתר
 
JOOL.ME located at ז'בוטינסקי 1, רמת גן, ישראל . Reviewed by 80 מצביעים rated: 4.8 / 5