אין מוצרים בעגלת הקניות שלך.

הצעות הנישואין המקוריות ביותר לשנת 2018

כמה זמן נדרש להשקיע בחיפוש אחר טבעת האירוסין וכמה זמן נדרש על מנת למצוא רעיון להצעת הנישואין? תלוי את מי תשאלו. מה שבטוח הוא שכדאי שלא לבזבז זמן, ובעת שהאהבה פועמת בלבכם ואתם בטוחים כי אתם עומדים לעשות את הצעד הגדול, כדאי להתחיל לחמם מנועים. אחרי שתבחרו בטבעת אירוסין אחת מתוך מאות הדגמים של טבעות אירוסין בורסה, תתפנו לארגון הצעת הנישואין. לפניכם, כמה רעיונות להצעה מיוחדת, עדכנית ומרגשת.

 

המירוץ אל הטבעת! יוצאים לדרך!

אחת מתוכניות הטלוויזיה הפופולאריות ביותר היא התכנית "המירוץ למיליון". הפורמט מבוסס על משימות שונות שיש על המשתתפים לבצע, כאשר כל משימה המוכתרת כהצלחה מקדמת אותם הלאה אל הרמז הבא, וכך עד לרגע בו הם זוכים בפרס הגדול. אם כן, אחד הרעיונות הוא לארגן הצעת נישואין ברוח התכנית: יום גדוש בפעילויות ובחידות המבוססות על אירועים שונים שעברתם כזוג. הפרס הגדול? טבעת אירוסין!

 

כמה לייקים תקבל על התמונה הבאה?

ישנם הגברים שרוצים להציע את הצעת הנישואין ולהנציח אותה בדרך העדכנית ביותר. כמעט לכל אדם בוגר כיום ישנו חשבון באפליקציית האינסטגרם – האפליקציה בה משתפים תמונות עם חברים קרובים. אם אתם נמצאים בחנות התכשיטים, בוחנים דגמים של טבעות אירוסין בורסה ותוהים איך להציע את ההצעה, דעו כי תמונה אחת תספיק לגמרי. הדרך להצעה? להעלות תמונה של הטבעת הנבחרת ופשוט להציע את ההצעה הגדולה. השאלה הגדולה? מתי יגיע הלייק ממנה...

 

לא בטוח כלל שמחדר הבריחה הזה היא תרצה לברוח

אפשרות עדכנית נוספת להצעת הנישואין היא הצעה בתוך חדר בריחה. אטרקציית חדרי הבריחה סחפה אחריה רבים ברחבי העולם! לטובת אלו שלא יודעים על מה מדובר, הרי שאלו חדרים שבהם ישנם רמזים שונים וחידות מסתוריות כאשר המטרה היא לפתור כמה שיותר מהן. מטרת העל? לצאת מהחדר בתוך שעה בלבד! בעוד המטרה המשותפת לכאורה היא לצאת מהחדר, בסופו של דבר בתחנה האחרונה תתגלה הטבעת ותתבצע הצעת הנישואין. כמובן כי יש לתאם הצעה שכזו מראש עם המארגנים על מנת שיהיה ניתן לשלב לבסוף חידה אחרונה הרלוונטית אליכם.

 

המפתח להצעה מנצחת: טבעת מרהיבה!

במה צריך להשקיע יותר: בהצעות נישואין מרגשות ויוצאות דופן או ברכישת טבעות אירוסין בורסה? מדובר כנראה על השאלה הנצחית שהמון גברים שואלים אותה. זכרו כי גם להצעה וגם לטבעת יש משקל זהה וחשוב להשקיע בכל אחת מהן. יחד עם זאת, בעת שיש ברשותכם תקציב ואתם תוהים איך לחלק אותו, כן כדאי לזכור כי הטבעת הינה תכשיט נצחי – כך שחשוב להשקיע בה כמה שיותר ולהבטיח טבעת כמה שיותר מרהיבה וכמה שיותר מתאימה. חלוקה נכונה של התקציב צריכה להתבסס על כ-70% טבעת וכ-30% על ארגון ההצעה בעצמה. וכעת? לכרוע ברך...

 


חזרה
שתפו בגוגל פלוס שתפו בפינטרסט
מאמרים נוספים
 
מוצרים מומלצים באתר
 
JOOL.ME located at ז'בוטינסקי 1, רמת גן, ישראל . Reviewed by 80 מצביעים rated: 4.8 / 5