אין מוצרים בעגלת הקניות שלך.

הסיבות בגללן כדאי לרכוש טבעות אירוסין קלאסיות

גם אתם שואלים את עצמכם איך בוחרים טבעת אירוסין אחת מתוך מאות דגמים הממתינים בחנויות התכשיטים? אתם לא לבד. אם היה עליכם להציע נישואין לפני כ-20 שנים לערך, לבטח היה לכם קל יותר לחתום את המשימה שלכם. השפע הרב המוצע כיום מאפשר לכם, הגברים הנרגשים, למצוא את הטבעת המדוייקת ביותר בהתאם לטעמה של בת הזוג שלכם. יחד עם זאת, עליכם לבחון לא מעט דגמים עד שתגיעו אל הטבעת האחת. הפתרון? ללכת מראש על הגוון הקלאסי, הבטוח והעל זמני: טבעות אירוסין קלאסיות.

 

נעים להכיר, הטבעות הקלאסיות

טבעות אירוסין קלאסיות היו כאן מאז ומעולם והן גם כאן כדי להישאר. אז מה הם הקווים לדמותה של טבעת האירוסין הקלאסית? מדובר על טבעת בעיצוב עדין ומינימאלי, כאשר במרכזה משובץ יהלום אחד בודד בגודל שונה וברמת ניקיון שונה – בהתאם לבחירתכם. הטבעת הקלאסית מוכרת גם בשמה המקצועי והפופולארי יותר "טבעת סולייטר". אם אתם רוצים ללכת על בטוח, להבטיח כי בת הזוג שלכם תתרגש וכי היא תוכל להתגאות במחוות האהבה שרכשתם עבורה, טבעות אירוסין קלאסיות הן התשובה לכם.

 

לעולם לא ניתן לטעות עם טבעות אלו

מצד אחד תוכלו לבחון מאות דגמים של טבעות אירוסין, אך מצד שני תוכלו להתמקד על הסקטור של טבעות אירוסין קלאסיות וכך לרכוש טבעת אירוסין מהר הרבה יותר. כידוע, ישנם טרנדים שעולים בכל שנה והם מוגדרים כטבעות המעוצבות יותר.

כשם שישנן קולקציות של בתי האופנה הגדולים, כך גם עם ענף טבעות האירוסין המחדש את הדגמים מעונה לעונה וכך מאפשר לכם לבחור גם טבעת מעוצבת לצד אלו הקלאסיות. היתרון הגדול של טבעות אירוסין קלאסיות הוא שלא ניתן לטעות איתן. בעוד טבעות מעוצבות יכולות להתחבב על חלק מהנשים ועל חלקן לא, הטבעת הקלאסית מגלמת בתוכה את הנייטרליות והקסם שיש בטבעת האירוסין.

 

טבעת קלאסית היא במידה רבה גם טבעת וינטאז'

אם חושבים על זה, טבעות אירוסין קלאסיות הן במידה רבה גם טבעות בעיצוב וינטאז'. מאחר ומדובר על דגמים ספציפיים שצועדים במצעד המכירות כבר שנים רבות, מדובר על דגמים שבחלקם זהים לדגמים שנמכרו גם לפני שנים ועשרות שנים. למרות שאתם רוכשים טבעת חדשה, הטון העיצובי שלה מושפע מדגמים שכבר נמכרו בעבר.

באופן, הטבעת הקלאסית נהנית גם מעיצוב וינטאז' מצד אחד, אך גם מטון מודרני ועדכני מצד שני. העל זמניות שמאפיינת את הטבעות הקלאסיות היא מה שהופך אותן לכל כך נחשקות ולכאלו שקל מאד להצליח איתן, בכל הצעת נישואין. אם גם אתם רוצים לבחור בטבעת המסמלת אהבה קלאסית ואלגנטית – הטבעת הקלאסית תעשה עבורכם את העבודה.

 

טבעת קלאסית או מעוצבת – מה משתלם ביותר?

ומה באשר למחירים? למרות שרבים נוטים לחשוב כי טבעות מעוצבות הן היקרות יותר והטבעות הקלאסיות הן הזולות ביותר, הרי שמחיר הטבעת לא נקבע על פי עיצובן.

מחיר הטבעת מושפע מכמות הזהב שבטבעת – גם כשמדובר על זהב לבן וגם כשמדובר על זהב צהוב. כמו כן, היהלום משפיע על המחיר: ככל שהוא גדול יותר וברמת ניקיון גבוהה יותר, כך עלות הטבעת גבוהה יותר.

 


חזרה
שתפו בגוגל פלוס שתפו בפינטרסט
מאמרים נוספים
 
מוצרים מומלצים באתר
 
JOOL.ME located at ז'בוטינסקי 1, רמת גן, ישראל . Reviewed by 80 מצביעים rated: 4.8 / 5