אין מוצרים בעגלת הקניות שלך.

הסיבות בגללן כדאי לצרף תכשיט נוסף אל טבעת אירוסין

כשם שצריך לבבות מאוהבים בכדי לקיים את הצעת הנישואין, כך גם צריך טבעת אירוסין. הצעות הנישואין הן ההצעות שמעלות אתכם על דרך המלך והופכות אתכם למאורסים. למרות שטבעת האירוסין לגמרי מספיקה על מנת לרגש ולהפתיע, נדמה כי תמיד אפשר לרגש יותר. חנות התכשיטים JOOL ME לא מציעה לרכישה אך ורק טבעות אירוסין, אלא גם תכשיטים נוספים שיוכלו להצטרף אל הצעת הנישואין. אז מדוע כדאי להוסיף תכשיט נוסף להצעה ואילו תכשיטים כדאי להעניק?

 

היא מצפה רק לטבעת, אתה מכין הרבה יותר

עוד לפני שחשוב לך שהיא תאהב את הטבעת שרכשת לה, חשוב לך שהיא תהיה מופתעת מעצם ההצעה. הצעת הנישואין היא מעין מסיבת הפתעה של אהבה: אתה מפיק את ההצעה, היא לא מודעת לה וכך האפקט שנוצר הוא אפקט לא יאמן של התרגשות ואהבה גדולה. ברגע שהיא תבין שאתה עתיד לבקש את ידה, כל שהיא תצפה לקבל זה את טבעת האירוסין. אפקט ההפתעה וההתרגשות יהיה נוכח בעת שתשלוף בפניה תכשיט נוסף שרכשת לה. מיד לאחר הוצאת הטבעת והפיכתם למאורסים, תוכלו להעניק לה תכשיט נוסף ממך שיהיה מתנת אירוסין ממך אליה.

 

הצעת נישואין סטנדרטית הופכת להצעה ייחודית

לא משנה כמה תשקיעו בהצעת הנישואין, עדיין היא תהיה הצעה סטנדרטית בעת שרק טבעת אירוסין תהיה נוכחת בה. מדובר על פורמט הצעה קבוע וידוע מראש, כזה שהינו מסורת ארוכת שנים ועל כן הנשים מצפות רק לטבעת. בעת שמעניקים תכשיט נוסף מלבד לטבעת, יוצרים תסריט מעט שונה להצעת הנישואין ובעיקר שוזרים הפתעה נוספת מלבד הטבעת המרהיבה. את התכשיט הנוסף שתעניקו כדאי לרכוש לאחר טבעת האירוסין ולא לפניה, זאת על מנת שיהיה ניתן לייצר התכתבות בין התכשיטים כך שהיא תוכל לענוד אותם יחד וליהנות מטון עיצובי אחיד.

 

טבעת תהיה שם בכל מקרה, תכשיט הוא מחשבה נוספת

בהצעת הנישואין אתה רוצה לשקף בפניה כמה אתה אוהב, כמה השקעת עבורה ומה אתה מוכן לעשות עבורה לקראת החיים המשותפים שלכם. עם הענקת תכשיט נוסף מלבד טבעת אירוסין, אתה משקף את הכוונות שלך כפליים. בעוד כל חברותייה קיבלו במעמד ההצעה שלהן אך ורק טבעת מרהיבה, אתה תאהב יותר ביום המיוחד שלכם עם תכשיט שנבחר עבורה. החברים הטובים ביותר של האישה הם יהלומים ותכשיטים, כך שאתה מצרף אל ההצעה שלך אליה עדים נוספים שיקחו חלק באותם רגעים מרגשים: התכשיטים שהיא תקבל במתנה.

 

אילו תכשיטים כדאי לצרף להצעת הנישואין?

ממש כמו שמומלץ להגדיר תקציב לרכישת טבעת אירוסין, כך מומלץ להגדיר גם תקציב לרכישת התכשיט הנוסף. מגוון התכשיטים המוצע לכם דרך JOOL ME הינו מגוון רחב מאד, כך שתוכלו לבחור את התכשיט החביב עליכם. לכל אישה יש את התכשיט שהיא אוהבת יותר מכל ושהיא נוהגת לענוד יותר בהשוואה לתכשיטים אחרים, כך שכדאי שתעניקו תכשיט שהיא עתידה לענוד. האפשרויות הפופולאריות העומדות בפניכם הן שרשראות, עגילים וצמידים. כדאי לרכוש תכשיט שיהיו תואם בקו העיצובי לטבעת שאתם מעניקים, כך שהיא תוכל לקבל ביום החג הפרטי שלה מתנה מושלמת ונוצצת.

 


חזרה
שתפו בגוגל פלוס שתפו בפינטרסט
מאמרים נוספים
 
מוצרים מומלצים באתר
 
JOOL.ME located at ז'בוטינסקי 1, רמת גן, ישראל . Reviewed by 80 מצביעים rated: 4.8 / 5