אין מוצרים בעגלת הקניות שלך.

המדריך השלם לרכישת טבעת ב-30 ימים בלבד

אם כבר יצא לכם לקרוא מדריכים שונים לגבי הדרכים היעילות ביותר לרכוש את טבעת האירוסין, לבטח גם אתם כבר הבנתם שטבעת אירוסין לא רוכשים בדקה ה-90, ואם אפשר אז גם עושים זאת כמה חודשים לפני ההצעה. כידוע, לאהבה חוקים משלה ולא תמיד ניתן לשלוט ברגשות – מה שאומר שעלתים אין לכם המון זמן להקדיש לרכישת הטבעת – פשוט מאחר ואתם לא יכולים לחכות וכבר רוצים להציע את ההצעה המרגשת. אז איך רוכשים טבעות אירוסין קלאסיות בחודש בלבד?

 

שלושה ימים: מגדירים את הקו העיצובי של הטבעת

ראשית, הקדישו שלושה ימים להגדרת הקו העיצובי של הטבעת שאתם עתידים לרכוש. איך עושים זאת? מתחילים עם מבצע חשאי שתערכו בעת שבת הזוג שלכם לא נמצאת בבית. עליכם להציץ בתיבת התכשיטים שלה ולנסות להבין את הטעם האישי שלה: היא אוהבת תכשיטים מעוצבים או קלאסים יותר, היא אוהבת זהב לבן או צהוב ועד כמה נוכחים יהלומים בתכשיטים שלה. אפשרות נוספת היא להתייעץ עם החברות הטובות שלה שיודעות בוודאות מה היא אוהבת ואיזה סגנון היא נוטה לחבב.

 

שבעה ימים: אתם והקטלוג, נעים מאד

גיבשתם קו עיצובי עבור טבעות אירוסין קלאסיות? כעת אתם יכולים להמשיך אל השלב הבא ובמידה רבה המכריע ביותר: אתם וקטלוג הטבעות. אם פעם היה עליכם להגיע אל חנות התכשיטים על מנת להתעניין לגבי דגמים שונים, הרי שכעת אתם יכולים לעשות הכל בנוחות רבה יותר וזמינות גבוהה יותר עם קטלוג אינטרנטי של טבעות. מה עליכם לעשות עם הקטלוג? לסנן דגמים על פי סוג הזהב, גודל היהלום והסגנון העיצובי. המטרה היא להגיע לכעשרה דגמים לערך שכל אחד מהם הוא פוטנציאל להיות הטבעת הסופית – טבעת האירוסין.

 

עשרה ימים: בחינת דגמים והגעה אל חנות התכשיטים

אחרי שסימנתם כמה דגמים כפייבוריטים שלכם, תוכלו לעשות את הצעד הבא והוא הגעה אל חנות התכשיטים. למרות שאתם יכולים לרכוש את הטבעת באינטרנט, תוכלו גם להגיע אל חנות התכשיטים על מנת להתרשם מהדגמים בלייב. מדוע נדרשים עשרה ימים לשלב זה? מאחר ובשלב זה אתם עלולים לשנות את דעתכם, להעדיף דגם אחד על פני אחר ולהתלבט בין כמה דגמים שונים. המטרה היא שלאחר הביקור בחנות התכשיטים תצמצמו את עשרת הדגמים לחמישה דגמים בלבד.

 

עשרה ימים נוספים: דעות של חברים, גיבוש עמדה ורכישה

ואת עשרת הימים הבאים תקדישו ליישור קו סופי בהחלט: בשלב זה תוכלו להציג בפני המשפחה והחברים את חמשת הדגמים הסופיים ולקבל מהם חוות דעת. זכרו כי בסופו של דבר אתם צריכים לקבל את ההחלטה ולא אף אחד אחר, כך שהדעה שלכם תמיד תהיה נחשבת יותר משל כל קרוב אחר אליכם. כל שנותר לכם הוא לגבש עמדה סופית ולבצע את הרכישה. וכעת? כורעים ברך...

 


חזרה
שתפו בגוגל פלוס שתפו בפינטרסט
מאמרים נוספים
 
מוצרים מומלצים באתר
 
JOOL.ME located at ז'בוטינסקי 1, רמת גן, ישראל . Reviewed by 80 מצביעים rated: 4.8 / 5