אין מוצרים בעגלת הקניות שלך.

המדריך השלם לגבר ? עשה ואל תעשה עם טבעת האירוסין

ההחלטה לעשות את הצעד הגדול והמרגש היא במידה רבה החלק הפשוט ביותר בדרך אל הצעת הנישואין: עוד הרבה לפני שתכרע בכך, יהיה עליך לעמוד אל מול דגמים רבים של טבעות האירוסין, לבחון אפשרויות לגבי לוקיישן ההצעה ובעיקר לבחור את המילים המתאימות ביותר שיסללו את דרכך אל לבה. אם צריך להתמקד על בחירת הטבעת, הרי שמדובר על החלק שממנו חוששים הגברים יותר מכל שלב אחר. אם כן, לפניך המדריך המקוצר של עשה ואל תעשה עם רכישת הטבעת:

 

עשה: הגדר תקציב – לא משנה כמה אתה רוצה להשקיע

המון פעמים על מנת לדלג על שלב הגדרת התקציב, הדרך הקלה ביותר להמון גברים היא פשוט להחליט כי התקציב שלהם הינו בלתי מוגבל. אינכם מקלים על עצמכם כך, אלא בעיקר מקשים על עצמכם. טבעות אירוסין מוצעות בכל חנות במאות דגמים, כאשר אחת הדרכים היעילות ביותר להתמקד על מבחר מצומצם יותר היא עם הגדרת התקציב. איך זה עובד? אם הגדרתם לדוגמא 5000 שקלים לרכישת הטבעת, הרי שתוכלו להתמקד על דגמים אלו בלבד. מאות הדגמים שמתומחרים בעלות גבוהה יותר? מחוץ לתמונה.

 

אל תעשה: בסס את הבחירה על פי עצות חברים

עבור כל רכישה של טבעת אירוסין בורסה מגיעים אל חנות התכשיטים חמישה גברים לערך. במקום שהיחס יהיה 1 על 1, מה שקורה בפועל הוא שכל טבעת נבחנת על ידי מספר גברים. טבעת האירוסין היא כנראה התכשיט המשמעותי ביותר שאי פעם תעניק לבת הזוג שלך, כך שההמלצה החמה ביותר היא לבסס את הבחירה בצורה עצמאית ללא כל עצות או המלצות חיצוניות. הכנסת החברים הטובים אל תהליך בחירת הטבעת למעשה גורמת לכך שהטבעת שנבחרת בסופו של דבר הינה תוצר של בחירה קולקטיבית ולא אישית.

 

עשה: בדיקות מקדימות בתיבת התכשיטים וקטלוג הטבעות

אם גם אתה שואל את עצמך איזו טבעת עליך לקנות – קלאסית, מעוצבת או טבעת וינטאז', דע כי אתה שואל את השאלות הנכונות. בכל חנות תוכל למצוא מאות דגמים של טבעות אירוסין קלאסיות ואחרות, כך שישנה חשיבות גדולה לבדיקות המקדימות שהמטרה שלהן פשוטה: להבין איזו טבעת אתה צריך לחפש. כל אישה מצפה לטבעת אחרת בהתאם לסגנון התכשיטים שהיא אוהבת. בסס את הבחירה שלך לא רק על פי הקו העיצובי, אלא גם על סמך צבע הזהב – הלבן או הצהוב.

 

אל תעשה: אל תחכה לרגע האחרון עם רכישת הטבעת

לחכות לרגע האחרון עם רכישת הטבעת מסתמן כדבר הכי פחות מומלץ. רכישה תחת לחץ לא מולידה דברים טובים, ועם רכישה משמעותית כל כך כמו של טבעת האירוסין, הדבר האחרון שתרצה הוא לפשל. על כן, צא לדרך מספיק זמן לפני ההצעה המתוכננת בכדי להבטיח את טבעת האירוסין המושלמת לאחת שלך.

 


חזרה
שתפו בגוגל פלוס שתפו בפינטרסט
מאמרים נוספים
 
מוצרים מומלצים באתר
 
JOOL.ME located at ז'בוטינסקי 1, רמת גן, ישראל . Reviewed by 80 מצביעים rated: 4.8 / 5