אין מוצרים בעגלת הקניות שלך.

הדגשים לעיצוב חלונות ראווה לחנויות טבעות אירוסין

חלון הראווה של כל חנות צריך להיות מותאם בעיצוב המשדר את מה שהחנות מוכרת. העיצוב צריך לפנות לקהל היעד שאותו החנות מנסה למשוך, ולהתאים לערכים של המותג אותו החנות מוכרת.

חנות תכשיטי יהלומים

חנות המוכרת תכשיטי יהלומים ומתמחה ביהלומים תרצה לשדר יוקרה המתאימה למוצר שהם מתמחים בו יהלומים. יחד עם זאת אם מדובר בחנות שרוב מכירותיה מתבססות על טבעות אירוסין היא תיפנה לקהל יעד צעיר, זוגות צעירים המעוניינים לרכוש טבעות אירוסין.

אם החנות פונה לקהל יעד של זוגות צעירים חלון הראווה צריך להיות חדשני אך גם לשדר אלמנטים של אהבה ויוקרתיות.

העיצוב

העיצוב של חלון הראווה שמדובר על תכשיטי יהלומים צריך לכלול מעבר לתכשיטים המוצגים גם מעמדי תכשיטים מיוחדים המתאימים למה שהחנות מנסה לשדר ולמשוך אליה צבעים אלגנטיים, תוך כדי תשומת לב מוקפדת של העצמת התכשיטים המוצגים בחלון הראווה על ידי תאורה מתאימה היוצרת את אפקט החזרת האור ליהלומים המשובצים בתכשיטים על מנת שיעניקו את הנצנוץ והברק המקסימליים שלהם. הניצנוץ של היהלום הוא חלק בלתי נפרד ממנו, ומתקבל על ידי הליטוש והחיתוך שהיהלום עובר.

לפירוט על ליטוש וחיתוך יהלומים לחצו כאן

העיצוב חייב להיות עוצר נשימה ומושך את עיני הלקוח מעיין כרטיס ביקור של החנות.

בחירת החלון

מעבר לעיצוב של חלון הראווה ישנה חשיבות גבוהה לסוג החלון המשמש כחלון ראווה בהתאם למיקום החנות. רוב חנויות של טבעות אירוסין ותכשיטי יהלומים ממוקמות במתחם הבורסה ליהלומים ברמת גן. אם מדובר בחנות היושבת בתוך מבנה כגון מרכז מסחרי הומה אדם הדגש הוא על בידוד אקוסטי, כדי שהלקוח הנכנס לחנות ירגיש ניתוק מהעולם הרועש בחוץ ויהיה כולו בתוך חווית הקניה שבתוך החנות.

במידה וחנות וחלון הראווה שלה פונה לרחוב חשוב לתת דגש הן על בידוד אקוסטי והן על בידוד תרמי. החנות חייבת להיות ממוזגת בטמפרטורה נוחה ונעימה, כלומר שבחנות לא יהיה חם או קר מדיי, מה שישפיע על חווית הקניה של הלקוח וגרום לו תחושת אי נוחות.


חזרה
שתפו בגוגל פלוס שתפו בפינטרסט
מאמרים נוספים
 
מוצרים מומלצים באתר
 
JOOL.ME located at ז'בוטינסקי 1, רמת גן, ישראל . Reviewed by 80 מצביעים rated: 4.8 / 5