אין מוצרים בעגלת הקניות שלך.

האם להשקיע בטבעת גם בפרק ב?

למרות השבועה והרצון לחיות חיים משותפים המבוססים על כבוד ואהבה, המציאות שיקפה תמונה אחרת, ולאחר ניסיונת שלכם לגשר על הפערים – החלטתם להיפרד. לשמחתך ולשמחת רבים אחרים, האהבה מצאה אתכם שוב וכעת אתם בזוגיות מאושרת ומפרה.

 

אתה יודע בלבך שאתה רוצה למסד את הקשר ולהפוך את הזוגיות שלכם להכי רשמית שיכולה להיות. לא אחת מתלבטים גברים בפרק ב' בחיים שלהם, האם עליהם להעניק טבעת אירוסין לאהובת לבם, גם כאשר מדובר במעמד של הצעת נישואין. כל הסיבות מדוע אתה צריך להעניק לה טבעת – לפניך.

 

בשבילך זה פרק ב', ובשבילה?

 

גברים יקרים, חשוב מאד לזכור כי העובדה שאתם כעת בפרק השני בחייכם, לא אומר שגם בת זוגתכם באותו הסטטוס. ישנם גברים שמרגישים כי אינם רוצים לחזור על החוויה של הצעת אירוסין פורמלית וטקס חתונה בשנית מאחר והם כבר חוו זאת, אך מה ביחס לאישה שלכם? זיכרו, כי פרק ב' שלכם לא אומר בהכרח כי מדובר גם על פרק ב' של אהובתכם. קחו בחשבון זאת, והעניקו לה את הזכות להרגיש את מה שאתם הרגשתם. טבעת אירוסין במעמד של הצעת הנישואין הינה חובה לכל אישה, בכל גיל ובכל פרק.

 

לכל אישה מגיע להרגיש נאהבת:

 

אין באמת חשיבות לכך שמדובר על פרק ב', מאחר ומדובר על חוק אוניברסאלי: אישה רוצה להרגיש נאהבת. החיזור של הגבר לאישה לא אמור להיפסק אף פעם, ולכן, גם בעת שמדובר על נישואים שאינם הראשונים שלך, זכור שעומדת מולך אישה שמצפה שתחזר אחריה ותעניק לה את כל הסיבות לבחור בך בכל יום מחדש. אתם עומדים לחזק את הקשר ביניכם ולהתחתן? אל תשכח כמה רלוונטית במעמד זה טבעת אירוסין.

 

הטבעת הינה סימבול לאהבה:

 

מעבר לכל הטקסים הרשמיים של הצעת נישואין ואירוע החתונה, חשוב לזכור כי הטבעת מסמלת דבר אחד פשוט: אהבה. אתה מרגיש אליה רגשות עזים? דרך טבעת אירוסין תוכל לתרגם את האהבה שלך. לא תמיד צריך מילים, אלא לפעמים גם מספיק תכשיט שנכנס ישר אל לבה של אהובתך. מוטלת עליך משימה והיא להצהיר על אהבתך, לחזר אחריה גם כאשר מדובר על סבב האהבה השני שלך ולהפוך אותה לאישה המאושרת בעולם.

 

מה שלא הצליח בפעם הראשונה, יצליח עכשיו:

 

לא מעטים הגברים שלעתים פועלים מתוך מגננה, ומתוך העובדה כי סיפור האהבה הראשון שלהם הסתיים באקורד צורם. האהבה לא פגשה אתכם במקרה בפעם השנייה, כנראה שאתם ראוים לה. תנו לעצמכם לאהוב, לפחות כמו שאהבתם בפעם הראשונה וזיכרו: מה שלא הצליח בפעם הראשונה, יצליח כעת. רגע לפני שאתם מחליטים ללכת יד ביד אל עבר עתיד משותף, בחר לה טבעת אירוסין.

 


חזרה
שתפו בגוגל פלוס שתפו בפינטרסט
מאמרים נוספים
 
מוצרים מומלצים באתר
 
JOOL.ME located at שוהם 7, רמת גן, ישראל . Reviewed by 80 מצביעים rated: 4.8 / 5