אין מוצרים בעגלת הקניות שלך.

האם כדאי לרכוש את הטבעת לאחר הצעת הנישואין

כל הצעת נישואין הינה הצעה שונה לחלוטין, אך אם ישנו משהו משותף בין כל הגברים וכל ההצעות הוא העובדה כי טבעות אירוסין מיוחדות נרכשות לפני ההצעה ולא לפניה. מאחר וענף החתונות וכך גם ענף הצעות הנישואין עובר שדרוגים בכל עונת חתונות, נדמה כי ישנן חלופות נוספות שכדאי שגם אתם תכירו. כיום ישנם גברים שבוחרים להציע את הצעת הנישואין כהצעה פורמלית, אך הטבעת מגיעה דווקא לאחר כריעת הברך. מה יוצא לכם מזה? לפניכם כל הסיבות להעניק טבעת לאחר ההצעה:

 

הסיבה ה-1: היא תבחר את מה שהיא הכי אוהבת

בעוד ישנם הגברים שיודעים בוודאות איזו טבעת בת הזוג שלהם מצפה לקבל, גם ישנם גברים שלא מודעים כלל לטעמה האישי של האחת שלהם. מקרה שכזה הוא מקרה קלאסי שבו כדאי לכם להמתין עם רכישת הטבעת לאחר הצעת הנישואין. אחרי ההצעה הרשמית והצהרת הכוונות, יהיה ניתן להגיע יחד אל חנות התכשיטים, להתרשם מדגמים ולרכוש את הטבעת. אין כל ספק כי בדרך זו תיבחר טבעת מדוייקת מתוך מגוון של טבעות אירוסין מיוחדות.

 

הסיבה ה-2: שידוך בין הטבעת ובין השמלה

לעתים, הסיבה שממתינים עם רכישת הטבעת היא סיבה מתוזמנת ומכוונת. ישנן נשים שמבקשות לקחת חלק בתהליך רכישת הטבעת, זאת מאחר והן רוצות ליצור שידוך הרמוני ועיצובי בין הטבעת ובין שמלת הכלה. בעוד ישנן שמלות שלהן יתאימו טבעת מהזהב הצהוב, גם ישנן שמלות שהגוון המתאים להן ביותר הוא הזהב הלבן. שימו לב גברים יקרים כי הצעת הנישואין עדיין אמורה להיות בגדר הפתעה, כאשר את הטבעת תעניקו לאחת שלכם עם כריעת ברך מרגשת וסימבולית לאחר הרכישה המשותפת.

 

הסיבה ה-3: חוויה משותפת ובלתי נשכחת

כל אירוע הנקשר עם אירוע החתונה שלכם הוא אירוע זוגי, רומנטי ומלכד – החל מהצעת הנישואין, דרך מסיבת האירוסין ועד ירח הדבש שמגיע לאחר החתונה. בעת שאתם בוחרים בהחלטה משותפת לבחור את טבעת האירוסין ביחד, אתם מצרפים למניפת האירועים המרגשים והרומנטים שלכם אירוע נוסף בלתי נשכח. למרות שישנם הזוגות שמרימים תחילה גבה, נדמה כי ישנם יותר ויותר זוגות שבוחרים להפוך את הצעת הנישואין לחוויה זוגית-משותפת, כאשר השיא שלה הוא רכישת הטבעת בחנות התכשיטים.

 

הסיבה ה-4: הצעת נישואין בחנות התכשיטים!

ולפעמים, הלוקיישן המתאים ביותר להצעת הנישואין הוא לא אחר מחנות התכשיטים בעצמה! תוכלו להגיע "במקרה" אל חנות התכשיטים עם בת הזוג שלכם, לכרוע ברך, לקבל את התשובה החיובית ולחפש ביחד דגם נבחר מתוך טבעות אירוסין מיוחדות. בעוד המון גברים מחפשים אחר הצעת הנישואין המרגשת והמפתיעה ביותר, זיכרו כי תמיד תוכלו לבחור במקום נוצץ כמו חנות התכשיטים. מיד לאחר שינוי הסטטוס שלכם, תוכלו לחפש יחד טבעת שתהפוך גם לסיפור הצעת הנישואין שלכם!

 


חזרה
שתפו בגוגל פלוס שתפו בפינטרסט
מאמרים נוספים
 
מוצרים מומלצים באתר
 
JOOL.ME located at שוהם 7, רמת גן, ישראל . Reviewed by 80 מצביעים rated: 4.8 / 5