אין מוצרים בעגלת הקניות שלך.

האם כדאי לקבל המלצה מחבר לפני רכישת טבעת אירוסין

כשאתה מחליט להתחדש בפריטי לבוש חדשים או בגאדג'ט חדש, אתה לא ממהר ללקט צוות של יועצים שיגיע אתך לבצע את הרכישה. מנגד, בעת שהאהבה בוערת בלבך והצעת הנישואין היא הצעד הבא בקשר הזוגי שלכם, אתה בוחר לעטוף עצמך בחברים הטובים ביותר ובמשפחה הקרובה. המטרה? לקבל כמה שיותר תמיכה לאורך רכישת טבעת האירוסין. רגע לפני שגם אתה בונה את צוות היועצים שיסייע לך לבחור בין טבעות אירוסין יוקרתיות לצהוב, דע כי תוכל לבחור טבעת מרהיבה גם ללא עזרה חיצונית.

 

מי מכיר אותה יותר ממך?

עם הצעת הנישואין ורכישת הטבעת, אתה מעניק תכשיט סימבולי ויוקרתי לאחת שלך. האם תוכל לחשוב על מישהו שמכיר אותה טוב יותר ממך? כנראה שלא. אם תחשוב על זה, אתה למעשה רוצה לשמוע את דעתם של החברים הטובים ובני המשפחה, בזמן זה שאתה יודע יותר מכולם מה הכי מתאים לה. בעוד רבים בטוחים כי הדרך למצוא את הטבעת המתאימה ביותר היא עם כמה שיותר יועצים, הרי שהדרך הטובה ביותר היא להקשיב לפעימות לבך ולתחושות הבטן שלך.

 

בסופו של דבר תקשיב לתחושות הבטן שלך

האהבה הגדולה שלכם היא אהבה המבוססת על רגש והבנה אחד את השנייה. מעבר לכך שסביר כי בעבר כבר הענקת לה תכשיטים ולכן אתה יודע מה היא אוהבת, הרי שתוכלו לבחון את התכשיטים הנמצאים במגירת התכשיטים שלה – באמצעותם תוכל לגבש קווים מאפיינים לטבעת המתאימה ביותר. ישנן נשים שאוהבות תכשיטים מיוקרתיות, בעוד ישנן אלו המעדיפות את הזהב הצהוב. המטרה שלך היא להגדיר מה בת הזוג שלך אוהבת: תכשיט מעוצב או קלאסי, יוקרתיות או זהב צהוב. מכאן והלאה? תן לתחושות שלך להוביל אותך.

 

דעות ועצות לא באמת עוזרות, אלא מבלבלות

הנטייה הטבעית היא להאמין כי ככל שיהיו יותר דעות של יותר חברים ובני משפחה, כך יהיה קל יותר לבחור בין דגמים של טבעות אירוסין יוקרתיות או צהוב. מה שקורה בפועל הוא שלכל "יועץ" שיהיה לך יש דעה, וכל יועץ גם רוצה להשמיע את דעתו ושהיא תיחשב בעיניך. כך נוצר לו ריבוי דעות שיוצר בלבול גדול ומרחיק אותך מהמטרה להיות ממוקד ומפוקס על הדגם הנבחר.

 

שלושה דגמים, שני חברים וטבעת אחת

אז איך בכל זאת הופכים את המעגל הקרוב ביותר לשותף לדרך? לאחר שתגדיר את הקווים המאפיינים לטבעת המתאימה ביותר לאחת שלך, יהיה עליך להגיע לשלושה דגמים בלבד שמתוכם תבחר את הטבעת הסופית. בשלב זה אכן תוכל להתייעץ עם חברים ובני משפחה, לא לפני שאתה כבר תבחר לך פייבוריט. הצג את הדגמים לשני החברים הקרובים ביותר או לקרובי המשפחה, ולבסוף בחר בטבעת האחרת שתקבל את הטייטל המחייב: טבעת האירוסין!


חזרה
שתפו בגוגל פלוס שתפו בפינטרסט
מאמרים נוספים
 
מוצרים מומלצים באתר
 
JOOL.ME located at שוהם 7, רמת גן, ישראל . Reviewed by 80 מצביעים rated: 4.8 / 5