אין מוצרים בעגלת הקניות שלך.

גברים או נשים ? מי מבין יותר בתכשיטים?

אם גם אתם התחלתם להתעניין לגבי טבעות אירוסין מעוצבות או פשוט אם החלטתם שאתם רוצים לפנק את האחת שלכם עם עגילי יהלומים, לבטח כבר יצא לכם לשמוע קולות מקרובים אליכם הממליצים לכם להתייעץ בחנות התכשיטים עם נשים או עם גברים. חנויות התכשיטים מציעות לכם לקבל שירות גם מנציג מכירות וגם מנציגת מכירות, כך שהבחירה היא תמיד שלכם. האם באמת אפשר לומר שנשים מבינות יותר מגברים בתכשיטים, או שאולי אלו הגברים שמבינים יותר? בחנות התכשיטים מחכים לכם דגמים של טבעות אירוסין מהבורסה, מחירים נוחים וגם מוכר או מוכרת שמחכים להעניק לכם שירות...


 

הנשים: יודעות מה נשים אוהבות

אז למה כדאי לקבל שירות מנציגת מכירות? הסיבה לכך די פשוטה וברורה: נשים יודעות מה נשים אוהבות. כשאתה מגיע להתעניין לגבי טבעות אירוסין זהב צהוב או טבעות אירוסין זהב לבן, אישה יכולה לעזור לך מאד בבחירה שלך. נקודת מבט נשית שונה מנקודת מבט גברית, כך שנציגת מכירות יכולה לייעץ לך מה נשים מצפות לקבל, מה הן אוהבות לקבל ומה מעורר בהן התרגשות יותר מכל. יחד עם זאת, סביר כי יהיו גם נציגות מכירה נשואות, כך שהן קיבלו כבר הצעת נישואין והן יכולות לייעץ לך לגבי הטבעות הטרנדיות ביותר והמומלצות ביותר.


 

הגברים: כבר העניקו בחייהם תכשיט במתנה

הגעת אל חנות התכשיטים על מנת להתעניין ברכישת טבעת אירוסין או צמיד יהלומים לבת הזוג שלך וחיכה לך שם נציג מכירות? לא תאמין עד כמה נציג יכול לסייע לך בבחירה שלך! במרבית המקרים, גברים הם אלו המעניקים במתנה את התכשיט, כך שגבר העומד מולך יוכל להמליץ לך על הבחירות הטובות ביותר שתוכל לעשות על מנת להפתיע את האישה שלך. הגברים, בתור אלו המעניקים את התכשיטים, יודעים כבר לקלוע לטעמן של הנשים, להפתיע אותן ולרגש אותן.


 

חנות תכשיטים מובילה עם צוות של מוכרים מובילים

בסופו של דבר חשוב לזכור כי המין הוא לא באמת זה המשחק את התפקיד, אלא המקצועיות. עצם הבחירה שלכם בחנות תכשיטים מובילה ובעלת מוניטין, אתם יכולים להיות שקטים כי אתם מקבלים את הטוב ביותר – גם מבחינת איכות התכשיטים וגם מבחינת השירות שאתם עתידים לקבל מנציגי המכירות. מקצועיות אינה נמדדת על סמך מין המוכר, אלא על הידע שלו, הניסיון שלו והיכולת שלו לאתר את הצורך שלכם ולהתאים לכם את הטבעות ההולמות את הבקשות שלכם. מתלבטים בין כמה דגמים של טבעות אירוסין מיוחדות? מוכר או מוכרת בעלי ניסיון ידעו למקד אתכם, להמליץ לכם על הטרנדים החמים ולהוביל אתכם לבחירה שתהיו מרוצים ממנה.


 

הקשיבו ללבכם, התשובה נמצאת שם

רכישת טבעות אירוסין היא אחת הרכישות האישיות והאינטימיות ביותר שתבצעו אי פעם. לצד השירות האדיב וההמלצות המקצועיות שתקבלו מהצוות בחנות התכשיטים, הקשיבו ללבכם לאורך כל התהליך. אתם מכירים את האחת שלכם יותר מכל אחד אחר, כך שגם יהיה לכם קל יותר מלכל אחד אחר למצוא את הטבעת שמתאימה לה: נסו לחשוב מה היא אוהבת, מה יפתיע אותה, מה היא מצפה לקבל וגם על איזו טבעת היא רמזה לכם לא אחת...

 


חזרה
שתפו בגוגל פלוס שתפו בפינטרסט
מאמרים נוספים
 
מוצרים מומלצים באתר
 
היי, מחכים לך בחנות
בחנות תוכלו לצפות בכל התכשיטים והיהלומים שלנו יחד עם צוות היועצים שלנו מובטח לכם חווית קנייה מדהימה!
גלה איך זה עובד
JOOL.ME located at שוהם 7, רמת גן, ישראל . Reviewed by 80 מצביעים rated: 4.8 / 5