אין מוצרים בעגלת הקניות שלך.

בשנת 2019, אפשר לקנות טבעת אירוסין באינטרנט

היתרנות ברכישת טבעת אירוסין באינטרנט הינם:

רגע, למה בכלל לחפש טבעת אירוסין באינטרנט?

המוטיבציה העיקרית היא חיסכון בזמן. הגלישה באינטרנט מקצרת את הזמנים באופן משמעותי, ומבלי שאתם כבר שמים לב – אתם עושים שלל פעילויות באינטרנט שמקצרות לכם זמנים: משלמים את חשבון החשמל שלכם, קונים כרטיסי טיסה באינטרנט ואפילו דואגים למלא את המקרר במזון לשבוע הקרוב באמצעות רכישה אינטרנטית.

דומה הדבר גם עם רכישת טבעת אירוסין. עד לפני כמה שנים, כל גבר שחיפש טבעת היה צריך לקחת ימי חופש מהעבודה רק על מנת להספיק להגיע לכל החנויות המומלצות ברחבי הארץ, להתלבט לגבי מספר דגמים, להשוות מחירים ולשוב בחזרה אל החנות בה הוא רצה לקנות את הטבעת. בשנת 2019 – התהליך בהרבה יותר פשוט!

אז איך זה עובד? המדריך המלא:

ראשית, עליך להתמקד על חנות טבעות שיש לה אתר אינטרנט עם קטלוג לכל הטבעות. שנית, עליך לדאוג כי החנות גם מציעה לרכוש את הטבעת באינטרנט (אם כי אינך חייב לרכוש את הטבעת ברשת). כשאתה גולש בקטלוג אינטרנטי, אתה למעשה מעניק לעצמך שירות עצמי. מטבע הדברים, שירות עצמי מהיר יותר, ממוקד יותר ויעיל יותר.

מאחר ומדובר על קטלוג דיגיטלי, אתה יכול לפסול דגמים שאינם רלוונטים, להתמקד אך ורק על דגמים שתואמים את טעמה של אהובתך ואף לסנן את הדגמים שיוצגו בפניך על פי מחירם. במילים אחרות? אין כל סיבה לנדוד בין חנויות שונות – אלא שכל החיפוש מתבצע בכמה קליקים!

מהקטלוג אל החנות, או מהקלטוג ישירות אל הבית

לאחר שתמצא את הדגם החביב עליך, תוכל לבחור באחת משתי האפשרויות: או לרכוש את הטבעת באינטרנט והיא תגיע אליך בשליחות תוך מספר ימים, או שתרשום לעצמך את מספר הדגם, ותגיע אל חנות הטבעות על מנת להתרשם מהדגם פיסית רגע לפני שאתה רוכש אותו.

טיפ: שלח את הטבעת אל מקום העבודה

במידה ואכן החלטת לרכוש את הטבעת באינטרנט, חשוב שתנקוט באמצעי זהירות: שים לב כי אינך שולח את הטבעת אל כתובת המגורים שלכם – כך היא תוכל לעלות על ההפתעה והצעת הנישואין תתגלה. לכן, שלח את הטבעת אל מקום העבודה, תאם שליחות אל בית הוריך או אל בית של חבר טוב.


חזרה
שתפו בגוגל פלוס שתפו בפינטרסט
מאמרים נוספים
 
מוצרים מומלצים באתר
 
היי, מחכים לך בחנות
בחנות תוכלו לצפות בכל התכשיטים והיהלומים שלנו יחד עם צוות היועצים שלנו מובטח לכם חווית קנייה מדהימה!
גלה איך זה עובד
JOOL.ME located at שוהם 7, רמת גן, ישראל . Reviewed by 80 מצביעים rated: 4.8 / 5