אין מוצרים בעגלת הקניות שלך.

איך גם אתם יכולים ליצור טבעות אירוסין מיוחדות

כנראה שכל החיים ידעתם כי יגיע הרגע שבו תשלפו טבעת, תציעו נישואים ותזכו באהבה גדולה שתמיד חלמתם עליה. מה כנראה לא ידעתם עד לרגע זה? שמעבר לכך שתציעו נישואים עם טבעת אירוסין, גם תזכו לעצב במידה רבה את הטבעת שתעניקו. JOOL ME מאפשרים לכם להיכנס אל נעליהם של מעצבי התכשיטים, באמצעות מנגנון מיוחד שבו אתם בונים שלב אחר שלב את הטבעת שתעניקו. טבעות אירוסין מיוחדות כעת מופקות גם על ידכם! איך זה עובד? שימו לב:

 

מה הופך את הטבעת למיוחדת? אתה!

ראשית, מה הופך טבעת רגילה לטבעת מיוחדת? בעיקר אתם. טבעת האירוסין היא המתנה הנחשקת ביותר שכל אישה יכולה לחלום לקבל. בעת שאכן מתמשש הרגע המיוחד הזה, כל שאפשר לבקש הוא להפוך אותו למיוחד עוד יותר. טבעות אירוסין מיוחדות תוכלו לרכוש מתוך קולקציות קיימות, אך תוכלו גם לעצב את הטבעת בעצמכם באמצעות מנגנון ייחודי של חנות התכשיטים JOOL ME. מה שהופך את טבעת האירוסין לטבעת מיוחדת הוא בעיקר אתה, שכן בעת שאתה יוצק את טעמך ואלמנטים עיצוביים החביבים על ידי בת הזוג שלך, הטבעת אוטומטית הופכת מיוחדת יותר.

 

צעד ראשון: אתה בוחר את הטבעת

אז איך יוצאים לדרך? השלב הראשון הוא לבחור את הטבעת. כידוע, טבעות אירוסין מיוחדות נתחמות לשני סקטורים עיקריים: טבעות מזהב צהוב וטבעות מזהב לבן. השלב הזה הינו הקריטי יותר, ועל מנת להבטיח את הצלחתכם בו עליכם להכיר היטב את הסגנון החביב על בת הזוג שלכם. לשמחתכם, תוכלו באמצעות הצצה חפוזה במגירת התכשיטים לגלות האם הקו השלט ביותר הינו זהב לבן או זהב צהוב. חשוב מאד בהצעת הנישואין שלא לייצר הפתעות עיצוביות, אלא לדבוק כמה שיותר בטעם של בת הזוג.

 

צעד שני: אתה בוחר את היהלום

הצעד הבא בהרכבה עצמאית של טבעות אירוסין מיוחדות הוא כמובן שיבוץ היהלומים. אחד הדברים הסבוכים ביותר ברכישת טבעת האירוסין הוא שגברים צריכים להתאים עצמם אל דגמים קיימים. כך, קורה לא אחת שישנם גברים שמוצאים טבעת שמצאה חן בעיניהם, אך שיבוץ היהלומים בה הוא זה שמנע מהם לרכוש אותה. הסיבה? הטבעת חצתה את גבול התקציב שלהם. כעת, מאחר ואתם אלו שבוחרים את היהלום לרבות משקלו ורמת הניקיון שלו, אתם אלו שיכולים לקבוע את כל האלמנטים בטבעת ולהפוך אותה נגישה גם לכם!

 

כמה הטבעת עולה? אתה מחליט!

טבעות אירוסין מיוחדות הן לא עוד טבעות שמשודך להן מחיר קבוע שלא ניתן להתמקח עליו. הודות למנגנון הייחודי של JOOL ME, אתם לא רק מעצבים את הטבעת על פי האלמנטים שאתם קובעים מראש, אלא שאתם גם אלו שקובעים את מחיר הטבעת. ההחלטות שתקבלו הן אלו שיקבעו את המחיר הסופי, כך שאתם יכולים להישאר עם יד על הדופק לאורך כל תהליך הרכישה שלכם. על כן, מומלץ מאד להגדיר תקציב לרכישת הטבעת וכך תוכלו לשלוט באלמנטים שתוסיפו.

 

זכרו כי טבעת אירוסין רוכשים ומעניקים רק פעם אחת בחיים: עשו הכל על מנת להפוך גם את בת הזוג שלכם לאישה המאושרת ביותר בעולם ביום האהבה הפרטי שלה.

 


חזרה
שתפו בגוגל פלוס שתפו בפינטרסט
מאמרים נוספים
 
מוצרים מומלצים באתר
 
JOOL.ME located at ז'בוטינסקי 1, רמת גן, ישראל . Reviewed by 80 מצביעים rated: 4.8 / 5