אין מוצרים בעגלת הקניות שלך.

איך בוחרים טבעת לנשים בנות 40?

המון פעמים כשמדמיינים הצעות נישואין, ישנה תמונה ברורה: זוג צעיר בשנות העשרים שעושה את צעדיו לקראת החיים המשותפים יחד. בפועל? אין מדינה לאהבה וגם אין חוקים לאהבה. איש אינו יודע באיזה שלב הוא יפגוש את האהבה שלו, כך שהצעות נישואין מוצעות גם בגיל 18 וגם בגילאים מתקדמים יותר. אתה עתיד להציע נישואין לבת הזוג שלך הנמצאת בעשור החמישי לחייה? חשוב שגם אתה תדע על פי מה לבסס את בחירת הטבעת:

 

אין גיל לאהבה ולהצעת הנישואין

כאמור, לאהבה אין חוקים. בלבה של כל אישה פועמת לה משאלה והיא לזכות באהבה גדולה ובטבעת האירוסין שהיא תמיד חלמה לקבל. על כן, חשוב מאד לצאת למסע משמעותי המתחיל בבדיקות מקדימות ומסתיים בחנות התכשיטים. ישנם דגמים רבים מאד של טבעות, כאשר כל דגם מגלם בתוכו קו עיצובי שונה לחלוטין: טבעות בגוון קלאסי, טבעות בניחוח נוסטלגי יותר, טבעות מודרניות וגם טבעות אירוסין מיוחדות. ככל שהנשים בשלות יותר ונמצאות בגילאים מתקדמים יותר, הן נוטות לטבעות בעיצוב הנייטרלי, הקלאסי והבוגר.

 

הגדרת תקציב ואיתור צורך – חובה

אם ישנו דבר המשותף לגברים הרוכשים טבעת לבחורה בת 25 או לבחורה בת 40, הוא השלבים שהם צריכים לעשות בדרך לבחירת הטבעת. המסע צריך להתחיל עם הגדרת תקציב ואיתור צורך. הגדרת התקציב עושה רק טוב: מצד אחד היא יוצרת גבול שברור כי לא צריך או לא רצוי לעבור אותו בכל הקשור להוצאה הכספית, ואילו הדבר השני הוא שהיא מסננת דגמים על פי העלות שלהם, כך שמסע החיפוש הינו קצר יותר, ממוקד יותר ויעיל יותר. איתור הצורך כולל את הבנת הטעם האישי של האישה שעתידה לקבל את הטבעת, כאשר בחירת הטבעת מבלי לעשות בדיקות מקדימות היא במידה רבה לקיחת סיכון.

 

הגוון הקלאסי לרוב הינו המתאים ביותר

אז מה נשים בעשור החמישי לחייהן אוהבות? מובן כי לכל אישה יש טעם אחר לחלוטין ולא ניתן לקבוע כי נשים בנות 40 אוהבות את אותם העיצובים. יחד עם זאת, נדמה כי ככל שהנשים הופכות בוגרות ובשלות, כך הן מעוניינות בתכשיטים מעוצבים מצד אחד, אך מאד עדינים וסולידים מצד שני. על כן, כדאי להתמקד דווקא על הדגמים של הטבעות הקלאסיות שמשדרים רכות, בשלות ועדינות. גם טבעות אלו מעוצבות ומשובצות ביהלומים, כאשר מה שמייחד אותן הוא הגוון הקלאסי והעל זמני.

 

גם בפרק ב', טבעת אירוסין מרהיבה

לעתים, הצעת הנישואין שאתה מתכנן היא הצעת נישואין שניה בחייה של האישה המאושרת. גם בפרק ב' חשוב להשקיע, ואפילו יותר. כל אישה רוצה להיות נאהבת ומחוזרת, והצעת נישואין מושקעת שבשיאה טבעת האירוסין המרהיבה – היא כל מה שצריך על מנת לעשות את הצעד המשמעותי בדרך אל החיים המשותפים. אז באיזו טבעת אתה תבחר?


חזרה
שתפו בגוגל פלוס שתפו בפינטרסט
מאמרים נוספים
 
מוצרים מומלצים באתר
 
JOOL.ME located at שוהם 7, רמת גן, ישראל . Reviewed by 80 מצביעים rated: 4.8 / 5